Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Będzin 2018.Szkolenia Zarzadów ROD naszej Delegatury przed Walnymi Zebraniami.

Styczeń.16.2018

W Będzińskiej Delegaturze rozpoczeły się cykliczne szkolenia Zarządów ROD przed Walnymi zebraniamia a także Konferencjami Delegatów w ogrodach naszej Delegatury. Szkolenia prowadzi kierownik Delegatury Zygmunt Man w szkoleniu bierą udział członkowie Delegatury Latos Jerzy , Kołodziej Stefan, Szlaniec Halina oraz Sławomir Wozniak. Szkolenia odbywają się w grupach po 5 ogrodów co pozwala na lepsze ukierunkowanie i dotarcie z przepisami i wytycznymi PZD do przedstawicieli ogrodów. Działkowcy dostali materiały aktualnie obowiązujace w PZD co jest podstawą do przyjecia dokumentów, sprawozdań oraz uchwał po zakończonych zebraniach.Prezesi ogrodów potwierdzili skuteczność szkolenia a także formę w jakiej zarówno materiały jak i tematy omawiane zostały przedstawione prze kierownika Zygmunta Mana. Szkolenia odbywają się cylkicznie co tydzień. Przebieg szkoleń można sledzić na stronie "Galeria" Harmonogram szkoleń dla poszczególnych ogrodów na stronie Informacje zakładka "Szkolenia" oraz w stopce więcej...

Czasopisma PZD dla działkowców

Styczeń.19, 2017

Polski Związek Działkowców wydaje Biuletyny, oraz gazetę "Zielona Rzeczpospolita", czasopismo miesięcznik "Działkowiec"(polecany nowym działkowiczom jak i doświadczonym poszukujących informacji o metodach nowoczesnych upraw) oraz Informator Działkowca. Zachęcamy do przegladania i czytania prasy gdzie można znależć bieżące wydarzenia, aktualne przepisy obowiązujące w PZD oraz interpretację Statutu jak i regulaminu ROD. Czasopismo "Działkowiec" jest dedykowane dla dzialkowców zawiera porady jak i informację o uprawie rośliń środkach ochrony, oraz porady doświadczonych Działkowców. Czasopismo też można przeglądać i czytać na stronach internetowych PZD w wersji elektronicznej(więcej)